🎨 Webdesign

Správně postavený web má primárně prodávat a plnit cíle. Navrhnu vám jednoduchý, čistý a funkční design webu, který vám pomůže s růstem firmy.

Nejhorší věc, která se vaším zákazníkům může na vašem webu stát je, že nebudou vědět, jak si poptat vaší službu nebo koupit váš produkt. A od toho tu jsem já. Navrhnu vám design nového webu tak, aby plnil vaše cíle a začal prodávat. Vaši zákazníci se na něm neztratí a jednoduše budou moc vykonat akci, kterou požadujete.

Jaký bude postup spolupráce?

Postup spolupráce je téměř vždy stejný, lehce se mění na základě společné domluvy a dle mého uvážení.

  1. Na první schůzce či on-line hovoru si vyslechnu vaše požadavky a představy. Zjistím co nejvíce informací o vás a vašich službách či produktech pro následující návrh grafiky webu. Stanovíme si cíle, které by měl web splnit a případně. Také vám sdělím, jaké veškeré podklady od vás budu potřebovat. Na základě těchto informací vám také sdělím cenu. Jakmile si vše odsouhlasíme, tak budu požadovat zaplacení 50 % celkové ceny předem.

  2. Začnu tvořit tzv. wireframe (drátěný model) webu, na kterém si určíme strukturu prvků. Po odsouhlasení vytvořím grafický návrh, který bude kompletně vycházet z drátěného modelu. Průběh celé tvorby s vámi budu konzultovat. 

  3. Nakonec vám předám veškeré materiály a domluvíme se na případné další spolupráci. Mohu nový návrh webu převést do WordPressu a grafiku oživit v plně fungující web.

Celková tvorba grafiky webu od první schůzky až po předání všech materiálů většinou trvá zhruba 2 - 3 týdny.

Kolik zaplatíte?

Hodinová sazba

Hodinově pracuji na projektech s nejasným cílem či zadáním a také takto řeším úpravy stávajících webů.

750 Kč / hodina

Webdesign na míru

Kompletní návrh grafiky webu. Dle náročnosti a rozsahu je cena proměnlivá.

8 000 Kč - ∞ Kč
(nejčastěji kolem 15 000 Kč dle náročnosti a rozsahu)

Tvorba webu z návrhu

Z již vytvořeného návrhu grafiky webu vytvořím plně funkční web na WordPressu.

15 000 Kč - ∞ Kč

Pojďme spolupracovat! 🤝

Líbí se vám moje tvorba a chtěli byste se pobavit o možnostech spolupráce? Napište mi a já vám nejpozději do 2 pracovní dnů odpovím.

Kontaktujte měŠipka