🚀 Rozbor webu

Máte nový web a nejste si jisti, jestli funguje, jak má? Nebo máte web již starší, který ze záhadných důvodů neprodává? Nebo byste jednoduše chtěli znát můj obecný názor? V každém případě jsem tu, připraven pomoci.

Nabízím tři cenové balíčky obsahující služby v různém rozsahu. Rozeberu váš web a provedu analýzu, na základě níž poté budete moci zaměřit a následně vylepšit případné nedostatky. Pokud si na úpravu webu sami nevěříte, rád získané poznatky rovnou aplikuji sám.

Kolik zaplatíte?

1 hodina - Základní

V rámci jedné hodiny poskytnu základní rozbor. Kromě hlavního problému, se kterým se potýkate, zhodnotím také rychlost načítání webu. Výstup dostanete v textové podobě.

1 200 Kč

3 hodiny - Pokročilá

Více hodin vystačí na rozsáhlejší analýzu problémů webu. Výstup dostanete jak v textové podobě, tak i jako video záznam pro lepší demonstraci výsledků.

3 200 Kč

5 hodin - Komplexní

5 hodin postačí i na rozbor rozsáhlejších webových stránek, které se potýkají s konkrétními problémy. Výstup dostanete jak v textové podobě, tak i jako video záznam pro lepší demonstraci výsledků.

5 500 Kč

Pojďme spolupracovat! 🤝

Líbí se vám moje tvorba a chtěli byste se pobavit o možnostech spolupráce? Napište mi a já vám nejpozději do 2 pracovní dnů odpovím.

Chci s vámi spolupracovat Šipka