💻 Tvorba webu na WordPressu

Určitě jste se setkali už s tím, že jste si pořídili nový web, ale bylo složité ho spravovat a upravovat jeho obsah. I mě se to kdysi stalo. Proto jsem začal hledat řešení, jak tvořit svým klientům web jednoduchý na správu, ale zároveň rychlý, funkční a bezpečný.

WordPress v kombinací s Oxygen Builderem je ideálním řešením pro weby malého, ale i středně velkého rozsahu. A mám spoustu důvodů, proč tuto kombinaci používat.

  1. Na WordPressu je postaveno více jak 40 % všech webů. Proto máte jistotu, že vždy najdete někoho, kdo vám bude schopný poradit nebo pomoci.

  2. WordPress je kompletně zdarma. V rámci užívání Oxygen Builderu vlastním agenturní licenci, takže vám odpadají jakékoliv náklady navíc. Platíte pouze za mou práci, hosting a doménu.

  3. Oxygen Builder je jednoduchý na správu ze strany klienta, disponuje tzv. Client Mode, který vytváří zjednodušené rozhraní pro editaci textů a fotografií.

  4. Čistý a kvalitní kód a díky tomu bezkonkurenční rychlost načítání webu.
pagespeed - tomasmichalcik.cz

Jaký bude postup spolupráce?

Postup spolupráce je téměř vždy stejný, lehce se mění na základě společné domluvy a dle mého uvážení.

  1. Na první schůzce či on-line hovoru si vyslechnu vaše požadavky a představy. Zjistím co nejvíce informací pro následující tvorbu webu. Stanovíme si cíle, které by měl web splnit a případně i určíme, jak dané cíle budeme následně měřit a vyhodnocovat. Také vám sdělím, jaké veškeré podklady od vás budu potřebovat. Na základě těchto informací vám také sdělím cenu. Jakmile si vše odsouhlasíme, tak budu požadovat zaplacení 50 % celkové ceny předem.

  2. Pokud se bude jednat o větší projekt, tak Vám doporučím návrh grafiky webu ve Figmě (grafický program). Díky tomu si ujasníme, jak bude web vypadat.

  3. Jakmile si schválíme design, pustím se do samotné tvorby webu. Pokud návrh grafiky přeskočíme, tak začnu rovnou s vývojem, nicméně s vámi budu konzultovat jednotlivé kroky. Začneme úvodní stránkou a až si jí odsouhlasíme, budeme pokračovat dál.

  4. Na konci tvorby provedu testování a optimalizaci pro mobilní zařízení. Také nainstaluji nezbytné pluginy pro správný chod webu.

  5. Zaškolím vás v používání WordPressu a Oxygen Builderu. Doporučím osvědčené postupy.

  6. Na konci se domluvíme na případné dlouhodobé správě webu. Také se můžeme domluvit na tom, že na web vložíme měřící systémy, které budou vyhodnocovat, jak web funguje, jak se v něm případně uživatelé ztrácí a na základě těchto dat můžeme provádět úpravy.

Celková tvorba webu od první schůzky až po závěrečné zaškolení většinou trvá zhruba 1 - 1.5 měsíce.

Kolik zaplatíte?

Hodinová sazba

Hodinově pracuji na projektech s nejasným cílem či zadáním a také takto řeším úpravy stávajících webů.

750 Kč / hodina

Cena za tvorbu webu

Kompletní tvorba webu na míru. U složitějších webů návrh grafiky v programu Figma.

15 000 Kč - ∞ Kč
(nejčastěji kolem 35 000 Kč dle náročnosti a rozsahu)

Hosting a doména

Zajistím pro váš web hosting a doménu. Budu se starat o roční platbu a řešit případné výpadky.

950 Kč / rok

Pojďme spolupracovat! 🤝

Líbí se vám moje tvorba a chtěli byste se pobavit o možnostech spolupráce? Napište mi a já vám nejpozději do 2 pracovní dnů odpovím.

Kontaktujte měŠipka