WordPress: Vládce webových stránek pro vaši firmu?

25. 5. 2024

Jste podnikatel nebo provozujete malou firmu a chcete si vytvořit webové stránky, které vám pomohou rozvíjet váš byznys? Pak je WordPress ideální volbou pro vás! V tomto blogovém příspěvku se dozvíte, proč je WordPress nejlepší platformou pro tvorbu webových stránek pro firmy všech velikostí.

Proč si vybrat WordPress pro firemní web?

  • Snadné použití: I bez znalosti programování zvládne tvorbu webu s WordPressem každý. Intuitivní rozhraní a široká škála návodů a tutoriálů usnadňují i začátečníkům rychlý start. To vám šetří čas a peníze, které byste jinak museli investovat do služeb profesionálního vývojáře.
  • Profesionální vzhled: WordPress nabízí širokou škálu profesionálně navržených šablon, které si můžete snadno přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašemu firemnímu brandingu. Díky tomu budete působit důvěryhodně a reprezentativně.
  • Funkčnost na míru: WordPress lze rozšířit o širokou škálu pluginů, které vám pomohou s online marketingem, SEO, správou kontaktů a mnoha dalšími aspekty vašeho podnikání. To vám umožní vytvořit web, který bude plně vyhovovat vašim specifickým potřebám.
  • Dostupnost: WordPress je open-source software, takže jeho základní použití je zcela zdarma. To je ideální pro malé firmy s omezeným rozpočtem. Existují i placené pluginy a šablony, které rozšiřují funkce platformy, ale základní verzi zvládnete provozovat bez větších nákladů.
  • Nízké nároky na údržbu: WordPress je poměrně nenáročný na údržbu. Pravidelné aktualizace a zálohy vám pomohou zajistit bezpečnost a optimální fungování vašeho webu.

Jak vám WordPress pomůže rozvíjet váš byznys?

  • Zvýšení povědomí o značce: Profesionální webové stránky vám pomohou budovat povědomí o vaší značce a oslovovat nové zákazníky.
  • Získávání leadů: Díky online formulářům a integraci se sociálními sítěmi můžete s WordPressem snadno získávat kontaktní údaje potenciálních zákazníků.
  • Zvýšení prodeje: Pokud máte e-shop, WordPress vám pomůže s jeho propagací a optimalizací pro konverze.
  • Zlepšení zákaznického servisu: Pomocí pluginů pro live chat a FAQ můžete svým zákazníkům poskytovat rychlou a efektivní podporu.

Hledáte spolehlivého partnera pro tvorbu firemního webu?

Jsem zkušený freelance webový programátor WordPressu a rád vám pomohu s tvorbou vašeho nového firemního webu. Nabízím širokou škálu služeb, od návrhu a tvorby webu až po jeho údržbu a aktualizace. Díky mým znalostem a zkušenostem vám pomohu vytvořit web, který bude plně vyhovovat vašim potřebám a pomůže vám rozvíjet váš byznys.

Kontaktujte mě a pojďme společně vymyslet, jak Vám nový web na WordPressu pomůže zlepšit byznys.

Zpět na všechny článkyŠipka